Galatasaray'ın resmi hesaplarından Milliyet'in haberlerine cevap geldi.

 Galatasaray resmi hesaplarından bugün Milliyet Gazetesi'nin yapmış olduğu haberler hakkında açıklama geldi.


Yapılan açıklamada Milliyet Gazetesi'nin 'Özel Haber' başlıklı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını ve hayal ürünü olduğunu açıkladı.

Galatasaray resmi hesabından yapılan açıklama  ; 

Galatasaray'ın resmi hesaplarından Milliyet'in haberlerine cevap geldi.


Galatasaray SK : Milliyet Gazetesi'nde bugün yayınlanan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in 20 Genel Kurul üyesinin olduğu ortamda söylediği iddia edilen sözler tamamen hayal ürünüdür.


Hiçbir gerçekçiliği bulunmayan ve her cümlesi iftira dolu bu ifadeleri manşetine taşıyarak Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'i kamuoyu önünde itibarsizlaştırma çabası içinde bulunmak en hafif tabiriyle ahlaksızlıktır.


Bu tip hayal ürünü yalan haberler yapmanın gazeteciliğin hiçbir ilkesiyle bağdaşmadığını belirtir , Galatasaray camiasının , taraftarımızın ve kamuoyunun bu tip manipülatif haberlere itibar etmemesini rica ederiz.


Hiçbir gerçek dayanağı olmayan bu haberi yapanlarla ilgili gerekli hukuki işlemlerin başlatılacağını kamuoyuna saygıyla bildiririz.


Milliyet'in haberine göre ; Mustafa Cengiz: “Donk’un seks partilerinden bıktık. Futbolcular doğru dürüst antrenman yapmıyor. Akşam parti, sabah idman... Performanslarını başka yere harcıyorlar. İşin eğlencesindeler."


Galatasaray resmi hesaplarından bu ve bu tarz yazılar için yalanlama geldi.


gündem