BiP Nedir ? BiP Nasıl İndirilir ? BiP'in tüm güzelliklerini anlattık.

 Herkese selamlar , bildiğiniz üzere bundan önceki makalemizde Whatsapp'ın yeni gizlilik sözleşmesi sonrası herkes whatsapp alternatifi programlara yöneldi bunlardan bir tanesi olan BiP nedir? ve nasıl indirilir? onları size anlatacağım.teknoloji haberleriBİP NEDİR ?

Bip bilindik bir şirket olan Turkcell tarafından geliştirilen ve kurulan bir mesajlaşma uygulamasıdır.Hem İOS hem Android için mevcut olan bu uygulama sadece Turkcell kullanıcılarının yanı sıra diğer operatör şirketlerine kayıt olan bireyler içinde kullanıma açıktır kısacası vodafone kayıtlı olan bir vatandaş BiP kullanabilir ve hiç bir sakıncası yoktur.

BiP Nereden İndirilir ?

Appstore ve Play Store'nın yanın sıra  huawei'ye özel geliştirilen market uygulaması Appgallery'de de bulunmakta olan BiP her 3 platformda da kişiler ücretsiz sunum yapmaktadır.


BiP'den Güzellik

BiP capsler , gifler , grup mesajlaşmaları , konum paylaşma , para transferi gibi güzelliklerinin yanı sıra sizlere yabancı birisi ile konuşurken anında çeviri fırsatı sunarak gerek iş gerek arkadaşlık görüşmelerinizi bu sayede kolaya indirgeyebilirsiniz.