Postegro latest version download | Postegro 1.48 son sürüm indir | İnstagram Gizli Profil GörüntülemeInstagram'daki gizli profilleri görüntülemenizi sağlayan Postegro uygulamasının son sürümünü sizlerle paylaştık. (EN:  We have shared with you the latest version of the Postegro app, which allows you to view hidden profiles on Instagram.)

Peki Postegro nedir ? (So what is Postegro ?)

Postegro, Instagram üzerindeki gizli profilleri basit bir yöntem ile görüntülemenizi sağlayan aracı programdır. Instagram'ın herhangi bir açığından yararlanmayarak, sizlere kendi veya açmış olduğunuz sahre hesap ile giriş yapmanızı isteyen ve bu yöntem ile bir havuz oluşturarak, havuz içerisindeki binlerce kullanıcın gizli profillerini görüntülemenizi sağlar. ( Postegro is a tool program that allows you to view hidden profiles on Instagram with a simple method. By not taking advantage of any vulnerabilities of Instagram, it allows you to view the hidden profiles of thousands of users in the pool, asking you to log in with your own or Sahre account that you have opened, and by creating a pool with this method.)

Postegro zararlı mıdır? (Is Postegro harmful?)

Şahsi olarak kullanmadığım lakin yakın çevremden pek çok kişinin kullandığı bir uygulamadır. Her ne olursa olsun kendi hesabınız ile giriş yapmamanızı, sahte hesap kullanarak giriş yapmanızı tavsiye ederim. Ne de olsa bir güvenlik garantisi sağlanmıyor bu yüzden giriş yaptığınız hesapların bilgileri başkalarının eline geçebilme ihtimali çok yüksek. Sahte hesap kullanarak, Postegro'ya eriştiğiniz takdirde sorun yaşamazsınız. (It's an app that I don't use personally, but that many people in my inner circle use. However, I recommend that you do not log in with your own account, log in using a fake account. After all, there is no security guarantee, so the information about the accounts you log in to is very likely to fall into the hands of others. If you access Postegro using a fake account, you will have no problem.)

Postegro Son Sürüm İndir (Download Postegro Latest Version)

Postegro'nun son sürümünü herhangi bir kötü amaçlı yazılım bulunmadan indirmek için "https://postegro.net" web adresine giderek 'download apk' butonunu seçip indirmeye başlayabilirsiniz.

Basit bir telefon uygulaması kurulumu ile uygulama karşınıza gelecek ardından herhangi bir hesap ile giriş yaparak, dilediğiniz gizli hesabı kendinizi deşifre etmeden görüntüleyebilirsiniz.

(To download the latest version of postegro without any malware "https://postegro.net" go to the web address and select the "download apk" button and start downloading.

A simple phone application installation will come to you with the application, then you can log in with any account, you can view the secret account you want without deciphering yourself.)

translated by @yandex